| От | 2018 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1348 мм |
| Междуосие | 2812 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1604 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 455 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 617 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.3 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1769 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2200 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.