| От | 2015 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4837 мм |
| Широчина | 1917 мм |
| Височина | 1360 мм |
| Междуосие | 2852 мм |
| Предна Следа | 1618 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 384 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 298 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 556 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.25 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1795 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2200 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 ZR20 103 Y; 275/40 ZR20 106 Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.