| От | 1993 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4908 мм |
| Широчина | 1883 мм |
| Височина | 1303 мм |
| Междуосие | 2566 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5733 см3 |
| Мощност | 279 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 441 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1530 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.