| От | 2000 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4907 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1303 мм |
| Междуосие | 2568 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1539 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 365 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5665 см3 |
| Мощност | 314 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 454 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 254 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1880 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.