| От | 1982 |
| До | 1984 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4775 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1270 мм |
| Междуосие | 2565 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 351 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2474 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 76.2 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 2.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Размер На Гуми | 195/75 14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.