| От | 2018 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1348 мм |
| Междуосие | 2811 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 206 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3640 см3 |
| Мощност | 335 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 383 н.м./5300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT DI |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1693 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.