| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4841 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1376 мм |
| Междуосие | 2852 мм |
| Предна Следа | 1618 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 580 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 754 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.25 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 290 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1869 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 285/35 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.