| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4915 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1303 мм |
| Междуосие | 2566 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1542 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 366 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5665 см3 |
| Мощност | 305 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 454 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1559 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.