| От | 1966 |
| До | 1969 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4691 мм |
| Широчина | 1842 мм |
| Височина | 1295 мм |
| Междуосие | 2743 мм |
| Предна Следа | 1499 мм |
| Задна Следа | 1496 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 159 |
| Работен Обем | 3769 см3 |
| Мощност | 140 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 298 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98.43 мм |
| Ход На Буталото | 82.55 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 2 |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1437 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.