| От | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2812 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1604 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 275 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1539 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2120 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 ZR20; 275/35 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.