| От | 2014 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4884 мм |
| Широчина | 1953 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2852 мм |
| Предна Следа | 1680 мм |
| Задна Следа | 1642 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6997 см3 |
| Мощност | 505 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 652 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.8 мм |
| Ход На Буталото | 101.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 277 км/ч |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1732 кг. |
| Размер На Гуми | 305/30 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.