| От | 1998 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4915 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1303 мм |
| Междуосие | 2568 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1542 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 365 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3791 см3 |
| Мощност | 200 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1508 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.