| От | 2009 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4836 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1377 мм |
| Междуосие | 2852 мм |
| Предна Следа | 1618 мм |
| Задна Следа | 1628 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 400 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 395 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 7.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1755 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.