| От | 1991 |
| До | 1992 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4892 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1278 мм |
| Междуосие | 2565 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1549 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5735 см3 |
| Мощност | 245 к.с./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.39 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Масло Количество | 5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Размер На Гуми | 245/50 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.