| От | 1978 |
| До | 1981 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4963 мм |
| Широчина | 1890 мм |
| Височина | 1300 мм |
| Междуосие | 2743 мм |
| Предна Следа | 1565 мм |
| Задна Следа | 1532 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 178 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4998 см3 |
| Мощност | 145 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 332 н.м./2400 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94.89 мм |
| Ход На Буталото | 88.39 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 178 км/ч |
| Обем На Резервоара | 79 |
| Маса (без товар) | 1660 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1940 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.