| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4306 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1616 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 462 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Капацитет на батерията | 65 kWh |
| Маса (без товар) | 1669 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.