| От | 1989 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4491 мм |
| Широчина | 1661 мм |
| Височина | 1633 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4293 см3 |
| Мощност | 161 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 315 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.