| От | 2013 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5-6 |
| Дължина | 5621 мм |
| Широчина | 2009 мм |
| Височина | 1946 мм |
| Междуосие | 3302 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1289 |
| Работен Обем | 5328 см3 |
| Мощност | 320 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 454 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV, VVT |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Маса (без товар) | 2632 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3266 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.