| От | 2022 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3270 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1545 мм |
| Междуосие | 1980 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 104 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 101 км/ч |
| Маса (без товар) | 922 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.