| От | 2017 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4170 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 348 |
| Работен Обем | 1468 см3 |
| Мощност | 156 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./2000-4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.5 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 52 |
| Маса (без товар) | 1340 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.