| От | 1986 |
| До | 1987 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1822 мм |
| Височина | 1365 мм |
| Междуосие | 2743 мм |
| Предна Следа | 1522 мм |
| Задна Следа | 1522 мм |
| Работен Обем | 4087 см3 |
| Мощност | 130 к.с./4200 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Маса (без товар) | 1526 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.