| От | 1983 |
| До | 1985 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5194 мм |
| Широчина | 1793 мм |
| Височина | 1402 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1524 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4087 см3 |
| Мощност | 137 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 271 н.м./2200 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 77 |
| Маса (без товар) | 1700 кг. |
| Размер На Гуми | 205/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.