| От | 1993 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5136 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1369 мм |
| Междуосие | 2743 мм |
| Предна Следа | 1546 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 434 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 4565 см3 |
| Мощност | 273 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 407 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1709 кг. |
| Размер На Гуми | 225 / 60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.