| От | 2014 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4966 мм |
| Широчина | 1833 мм |
| Височина | 1454 мм |
| Междуосие | 2910 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1568 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 388 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3649 см3 |
| Мощност | 340 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 386 н.м./5300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC-VVT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 280 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1775 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.