| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4789 мм |
| Широчина | 1883 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2880 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3564 см3 |
| Мощност | 304 к.с./6400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Размер На Гуми | 235/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.