| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4789 мм |
| Широчина | 1883 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2880 мм |
| Предна Следа | 1574 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 298 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 564 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 747 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.25 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 19.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1930 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.