| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4870 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Предна Следа | 1650 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 сек |
| Маса (без товар) | 2489 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3060 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.