| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4900 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Предна Следа | 1650 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Размер На Гуми | 265/45 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.