| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4870 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Предна Следа | 1650 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 139 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 231 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.7 сек |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Размер На Гуми | 245/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.