| От | 2019 |
| До | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4870 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 940 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 сек |
| Маса (без товар) | 2295 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2820 кг. |
| Размер На Гуми | 265/40 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.