| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4870 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 940 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 205 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1750-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | Dual VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Маса (без товар) | 2390 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2995 кг. |
| Размер На Гуми | 255/50 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.