| От | 2019 |
| До | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4650 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 2712 мм |
| Предна Следа | 1565 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 406 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.5 сек |
| Маса (без товар) | 1830 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2205 кг. |
| Размер На Гуми | 235/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.