| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4600 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.