| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4600 мм |
| Широчина | 1830 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 390 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 154 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./1750-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1630 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2005 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.