| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4565 мм |
| Широчина | 1830 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 207 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1750-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.