| От | 2022 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4710 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1690 мм |
| Междуосие | 2785 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 110 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 135 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Обем На Резервоара | 52 |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.