| От | 2020 |
| До | 2022 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4960 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1495 мм |
| Междуосие | 2920 мм |
| Предна Следа | 1640 мм |
| Задна Следа | 1640 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 192 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 1.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Размер На Гуми | 245/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.