| От | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4650 мм |
| Широчина | 1817 мм |
| Височина | 1510 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Маса (без товар) | 1675 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.