| От | 2020 |
| До | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4648 мм |
| Широчина | 1817 мм |
| Височина | 1491 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1551 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 414 |
| Работен Обем | 1485 см3 |
| Мощност | 102 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м. |
| Газоразпределителна Система | DVVT |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.6 сек |
| Обем На Резервоара | 36 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.