| От | 1988 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4991 мм |
| Широчина | 1991 мм |
| Височина | 1407 мм |
| Мощност | 165 к.с. |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.