| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4609 мм |
| Широчина | 1798 мм |
| Височина | 1486 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1538 мм |
| Задна Следа | 1541 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 125 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м./2000-3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 5.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 44 |
| Маса (без товар) | 1220 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.