| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4295 мм |
| Широчина | 1798 мм |
| Височина | 1607 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1553 мм |
| Задна Следа | 1557 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 395 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 125 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 180 н.м./1350-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.