| От | 2000 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4940 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2770 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3136 см3 |
| Мощност | 177 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 264 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1520 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.