| От | 1994 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 4803 мм |
| Широчина | 1762 мм |
| Височина | 1364 мм |
| Междуосие | 2664 мм |
| Предна Следа | 1492 мм |
| Задна Следа | 1442 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3135 см3 |
| Мощност | 162 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 251 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1392 кг. |
| Размер На Гуми | 185/75 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.