| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4877 мм |
| Широчина | 1983 мм |
| Височина | 1690 мм |
| Междуосие | 2933 мм |
| Предна Следа | 1660 мм |
| Задна Следа | 1672 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1450 л |
| Минимален Обем На Багажника | 570 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4395 см3 |
| Мощност | 555 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 680 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-98 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Максимална Скорост | 250 (275) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 19.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 л |
| Маса (без товар) | 2380 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3000 кг |
| Размер На Гуми | 275/40 R20; 315/35 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.