| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4922 мм |
| Широчина | 2004 мм |
| Височина | 1745 мм |
| Междуосие | 2975 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 650 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 231 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 222 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1-6.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4-6.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7-6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2070 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2820 кг. |
| Размер На Гуми | 255/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.