| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4763 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1621 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1666 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 524 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2998 см3 |
| Мощност | 382 к.с./5800-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 495 н.м./1520-4800 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1961 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.