| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4751 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1621 мм |
| Междуосие | 2864 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1666 мм |
| Пътен Просвет | 204 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 525 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2993 см3 |
| Мощност | 286 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 650 н.м./1500-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.7 сек |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1935 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2530 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.