| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4716 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1669 мм |
| Междуосие | 2864 мм |
| Предна Следа | 1617 мм |
| Задна Следа | 1602 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 550 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2993 см3 |
| Мощност | 510 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 650 н.м./2750-5500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC, Double VANOS |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.8 сек |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 2010 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2500 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.