| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4447 мм |
| Широчина | 1821 мм |
| Височина | 1598 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1561 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Пътен Просвет | 147 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 125 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 36 |
| Капацитет на батерията | 10 kWh |
| Маса (без товар) | 1745 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2330 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.